پاورپوینت مدیریت رفتار موفقیت و ارتباط

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پاورپوینت مدیریت رفتار موفقیت و ارتباط آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
پاورپوینت مدیریت رفتار موفقیت و ارتباط|39019966|bg|,مدیریت رفتار موفقیت و ارتباط, پاورپوینت مدیریت رفتار موفقیت و ارتباط, دانلود رایگان پاورپوینت مدیریت رفتار موفقیت و ارتباط, دانلود پاورپوینت مدیریت رفتار موفقیت و ارتباط, دانلود پاورپوینت در مورد مدیریت رفتار موفقیت و ارتباط, تحقیق مدیریت رفتار موفق,,,

دانلود پاورپوینت با موضوع مدیریت رفتار موفقیت و ارتباط،
در قالب ppt و در 45 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از پاورپوینت :
مدیریت رفتار
امروزه تأكيد بر مهارت هاي انساني از اولويت‌هاي ويژه‌اي برخوردار است. گفته شده است كه در مديريت ، توانايي رفتار كردن با مردم بيشتر از هر نوع توانايي ديگر اهميت دارد. به موجب گزارش انجمن آمريكايي مديريت ، اكثر قريب به اتفاق 200 نفر از مديراني كه در يك بررسي پرسشي شركت كردند، بر اين رأي توافق داشتند كه مهمترين مهارت يك مدير ، توانايي در سازگاري و رفتار با مردم است. در اين بررسي ، مديران اين توانايي را حياتي تر از هوش، قاطعيت، دانش و معلومات، يا مهارت هاي شغلي درجه بندي كردند. پس اگر اين اعتقاد را داشته باشيم كه نقش هر مدير لايق، دورنگر و كاردان، تأمين بهداشت رواني كاركنان در سازمان مي ‌باشد، سخني دور از انتظار نگفته‌ايم .
درست مثل آن است كه مديران سازمان ها به اين وظيفه با احساس مسئوليت و تعمق بيشتري توجه كنند و علاقه خود را نسبت به فراگيري مفاهيم اوليه آن و كاربرد اصول و مفاهيم بهداشت رواني در محيط كار نشان دهند. بهداشت رواني در محيط كار يعني مقاومت در مقابل پيدايش پريشاني هاي رواني و اختلال هاي رفتاري در كاركنان سازمان و سالم سازي محيط و فضاي رواني كار به نحوي كه هدف هاي چند گانه زير تأمين شود:
مهمترين مهارت يك مدير توانايي در سازگاري و رفتار با مردم است.
1-هيچ يك از كاركنان سازمان به دليل عوامل موجود، گرفتار اختلال رواني نشوند.
2- هر يك از كاركنان از اينكه در سازمان به فعاليت خود اشتغال دارند احساس رضايت كنند و علاقه‌مند به ادامه كار در سازمان باشند.
3- هر يك از كاركنان سازمان نسبت به خود، رؤسا، مرئوسان و همگنان خود و به طور كلي نسبت به جهان اطراف خود و خاصه نسبت به جايگاه خود در سازمان احساس مثبتي داشته باشند.
4- همه كاركنان سازمان قادر به ايجاد روابط مطلوب با مدير و محيط كار و عوامل موجود در آن باشند و بالاخره:
5- عليرغم مشكلاتي كه در داخل خانواده و در سازمان محل كار خود دارند، احساس خوشبختي كنند و از اين كه عضوي از آن سازمان هستند راضي و خشنود باشند.
مديريت‌ رفتارسازماني‌ در هزاره‌ جديد
در هزاره‌ جديد، مديريت‌ رفتار سازماني، بايد اصول‌ موثر در هزاره‌ قديم‌ را به‌كارگيرد. نويسندگان‌ اين‌ مقاله، پس‌ از بررسي‌ رفتار سازماني‌ و متون‌ مديريت‌ براساس‌ واقعيت‌هايي‌ كه‌ در طول‌ بيش‌ از 25 سال‌ تجربه‌ عملي‌ و دانشگاهي‌ به‌دست‌ آمده‌ است، اين‌ اصول‌ را در هفت‌ اصل‌ اساسي‌ تدوين‌ كرده‌اند، كه‌ براي‌ هزاره‌ جديد مناسبند.
1 - افراد سركش‌
اين‌ افراد اغلب‌ باعث‌ پيشرفت‌ ناگهاني‌ در دانش‌ و تكنيك‌ها مي‌شوند.
اين‌ افراد از عوامل‌ تغييرند و اغلب‌ با نق‌زدن‌هاي‌ ممتد موجبات‌ برخي‌ تغييرات‌ را در سازمان‌ فراهم‌ مي‌كنند. آنها به‌ندرت‌ مطالب‌ از قبل‌ اعلام‌ شده‌ را مي‌پذيرند و چون‌ سري‌ نترس‌ دارند و ضوابط‌ قراردادي‌ گذشته‌ را قبول‌ ندارند، ثروتي‌ باارزش‌ به‌شمار مي‌روند. به‌همين‌ خاطر مدير موفق‌ كسي‌ است‌ كه‌ هميشه‌ با اين‌ افراد در ارتباط‌ باشد، زيرا آنها راهنمايي‌ براي‌ آينده‌ هستند ...

تـوضـیـحــاتِ فـایــل :

- این فایل با فرمت power point ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار خواهد گرفت. - تعداد اسلایدها : 45- قابل ارائه و مناسب بعنوان پروژه کلاسی
- این پاورپوینت کاملا استاندارد بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.


مطالب دیگر:
📜تحقیق درباره جاهليّت در آيينه تاريخ و قرآن📜تحقیق درباره شبكه هاي كامپيوتري 📜تحقیق درباره علف چشمه يا بولاغ 📜تحقیق درباره مقام زن از ديدگاه قرآن📜تحقیق درباره مقاله جلوگیری از اسراف مواد غذایی با بسته بندی مناسب 📜تحقیق درباره عصر علم 📜تحقیق درباره مورد سواد بصری و ترکیب بندی تصویری📜تحقیق درباره عاشورا به روایت تاریخ📜تحقیق درباره عاشورا و عصر امروز📜تحقیق درباره جهت‌یابی📜تحقیق درباره عصر رسانه ها و ارتباطات 📜تحقیق درباره عوامل مؤثر در معنويت گريزي📜تحقیق درباره عید قربان 📜تحقیق درباره چدن📜تحقیق درباره عدالت در نهج البلاغه 📜تحقیق درباره عدالت در دیدگاه علی 📜تحقیق درباره عمل به احکام ديني📜تحقیق درباره عدل الهی 📜تحقیق درباره عدل📜تحقیق درباره عملگرها 📜تحقیق درباره عملکرد بذر📜پاورپوینت درباره مدیریت استراتژیک📜پاورپوینت درباره مدیریت تلفیقی آفت📜دانلود پاورپوینت درباره گشتالت📜پاورپوینت درباره مرغ تخم گذار